Fakir Servis | 444 78 56

Fakir Servis Anadolu Yakası

Şubelerimiz ile birlikte farklı bölgelerde ve farklı şehirlerde siz değerli müşterilerimize en iyi şekilde hizmet vermeye devam ediyoruz. Fakir marka ürünler için sizler de mükemmeli yakalamak istiyorsanız firmamıza ulaşabilir ve bizlerden servis hizmeti alabilirsiniz.

Özel Fakir Servis Anadolu Yakası firmasından alacağınız hizmetler için sizlere 1 yıl garanti de sunuyoruz ve böylece akıllarınızda herhangi bir soru işareti kalmaması için de elimizden geleni yapıyoruz. Fakir kalitesine güvenen birçok insan yetkili servisler konusunda sıkıntı yaşıyor çünkü aşırı ilgisiz tavırları nedeniyle yetkili servisler zaman zaman can sıkabiliyor. Sektörde neyin eksik olduğunu biliyoruz ve müşterinin firmalardan nasıl bir hizmet beklediğini de biliyoruz ve buna göre çalışmalarımızı yapıyoruz.

Özel Fakir Servis Anadolu Yakası siz değerli müşterilerine daha iyi hizmet sunabilmek ve Fakir marka ürünlerinizi daha sağlıklı kullanabilmeniz için profesyonel ekibinin hizmet içi eğitimlerine de devam ediyor. Fakir kalitesine sizin kadar bizler de güveniyoruz ve bu kaliteyi bir adım daha ön plana çıkarmak adına çıtayı da her geçen gün biraz daha yükseltiyoruz.

Ürünlerinizin modeli ne olursa olsun bizleri arayabilir ve servis taleplerinizin yanı sıra ürün bilgisi de alabilirsiniz. Teknik destek hattımız çağrı merkezi ekiplerimizin yardımı ile sizlere en iyi şekilde ürün bilgi hizmeti vermeye devam ediyor ve bizler de bu profesyonel ekibe fazlasıyla güveniyoruz.

Yorumlar

  • Pendikte oturuyorum süpürgemin açma kapama tuşu ayağımla bastığımdan sanırım kırıldı. Bunun dışında hortumunda da çatlak var. Açma kapama tuşu ve hortumunun değişmesini istiyorum. Elinizde bu parçalar mevcut mu bilgilendirirseniz sevinirim.

    • Merhaba Cemile hanım, servis talebinde bulunurken süpürgenizin modelini arkadaşlarımıza iletirseniz gelirken yanlarında bahsettiğiniz parçaları getirebilirler.