Fakir Servis | 444 78 56

Fakir Servis İstanbul

Servis sektörünün yoğun çalıştığı şehirlerden bir tanesi olan İstanbul, bu anlamda birçok çalışanı da bünyesinde barındırıyor ve bizler de sayısız çalışanımız ile siz değerli müşterilerimizin karşısına İstanbul’da çıkıyoruz. Özel Fakir Servis İstanbul şeklinde arama yaparak firmamıza direkt olarak ulaşmanız mümkün ve girdiğiniz andan itibaren kolay bir kullanım için özel tasarımın yapıldığını sizler de görebilirsiniz.

Firma hakkında ve hizmetlerimiz bölümü sayesinde sizler de neler yaptığımızı çok daha kolay bir şekilde görebilirsiniz. İstanbul halkına kısa sürede ulaşmak çok da kolay bir iş değil çünkü bu kalabalık şehir trafiği ile zaman zaman can sıkıyor ancak biz her can sıkıcı durumda olduğu gibi bu durumda da bir çözüm önerisi sunuyor ve servis ağlarımızı yaygınlaştırma çalışması ile bu sorunun da üstesinden geliyoruz.

Özel Fakir Servis İstanbul ekibi ve donanımlı araçları haftanın her günü İstanbul trafiğine takılmadan sizlerin huzuruna çıkıyor ve Fakir marka ürünleriniz için taleplerinizi yerine getirmeye devam ediyor. Fakir kalitesini bizden daha iyi tanıyanın olmadığını düşünüyoruz çünkü bu marka ile ilgili detaylı araştırmalar yapıyoruz ve bu araştırmalar doğrultusunda çalışmalarımıza en iyi şekilde yön veriyoruz. Sizler de Fakir marka birçok ürün için bizlere ulaşabilir ve kusursuz servis hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. 444 78 56 ile hizmet veren firmamız hafta sonu da sizlerin huzuruna çıkıyor…

Yorumlar

  • Süpürgemi çalıştırdığımda yanık kokusuna benzer bir koku geliyor ve çok gürültü yapıyor. Acaba motoru mu yandı? Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

    • Evet Selin hanım bahsettiğiniz sorunlar motor ile ilgili sorununun olduğunu gösteriyor. Yine de tam teşhis için teknisyen arkadaşımızın gelip kontrol etmesini öneriyoruz. Bunun için 444 78 56 numaralı telefondan servis kaydı oluşturmanız yeterli olacaktır.