Fakir Servis | 444 78 56

Fakir Servis Kadıköy

Fakir Servis Kadıköy olarak çıktığımız bu yolda 10 yıl gibi uzun bir süreyi devirmiş bulunuyoruz. Fakir marka ürünler için sizlere özel hizmet sunan firmamız teknik destek hizmetleri ile de gönülleri fethetmeye devam ediyor. Teknik destek hizmeti sunan firma sayısı gerçekten çok az çünkü ücretsiz olarak sunulan hizmetlerin firmaya bir şey kazandırmayacağını düşünen yetkililer bize göre mantıksız hareket ediyor çünkü servis sektöründe önemli olan müşteri memnuniyetidir ve bunu sağlamak da öyle kolay değildir.

Yıllardır olduğu gibi hız kesmeden çalışmalarımıza devam ediyoruz ve sizlerin memnuniyeti doğrultusunda çalışmalarımıza yön veriyoruz. Bu aile büyük bir aile ve he yeni gün biraz daha büyüyen geniş bir aile olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.

Özel Fakir Servis Kadıköy ailesi sizleri de bu ailenin bir üyesi olmanız için firmaya bekliyor ya da 444 78 56 ile bu aileye dahil olabilirsiniz. Sizlere sunduğumuz hizmetler konusunda daha detaylı bilgi almak isterseniz sizler de web sitemizde yer alan hizmetlerimiz bölümünden neler yaptığımızı ve sizlere neler sunduğumuzu öğrenebilirsiniz. Fakir marka birçok ürün için kaliteden ödün vermeden profesyonel servis hizmeti sunuyoruz ve Fakir marka ürünlerinizi eski haline getirerek sorunsuz bir şekilde sizlere teslim ediyoruz. Randevu saatlerini gelin birlikte belirleyelim ve adres bilgilerinden sonra sizin de aracılığınız ile en kısa sürede servis hizmetlerine başlayalım…

Yorumlar

  • Moda’da oturuyorum. Yalnız çalıştığım için gün içerisinde evde kimse olmuyor. Pazar günü servis hizmeti veriyor musunuz?

    • Merhaba Selami Bey, bu durumu çağrı merkezindeki arkadaşımıza iletirseniz kaydınızı pazar günkü nöbetçi teknisyen arkadaşımıza atayacaktır.