Fakir Servis | 444 78 56

Fakir Servis Mecidiyeköy

Günlük hayattaki en büyük yardımcınız olan Fakir sayesinde sizler de farklı ürünlerden hizmet alabilir ve servis hizmetleri için de bizleri tercih edebilirsiniz. Sektöre adım atmadan önce neden Fakir sorusunun cevabını çok aradık ancak yaptığımız araştırmalar bize bu sorunun cevabını net bir şekilde verdi diyebiliriz.

Mecidiyeköy sakinleri Fakir marka ürünleri çok daha fazla tercih ediyor ve bizler de daha fazla insana daha kolay ulaşabilmek için bu markayı tercih ettik! Araştırmalarımızdan biri de servis ağları ve harita planlaması idi çünkü yoğun trafik servis sektörünün en büyük sorunlarından bir tanesi ve bizler de bu sorunu en iyi şekilde çözebilmek adına kendimize ait bir harita planı çıkardık.

Özel Fakir Servis Mecidiyeköy firması olarak bu harita sayesinde adreslere çok daha kolay ulaşıyoruz ve servis ağlarımızı da her geçen gün biraz daha büyütüyoruz. Fakir marka ürünleriniz için bizleri aradığınız andan itibaren aslında servis işlemleri başlıyor. Adres bilgileriniz hemen kaydediliyor ve size en yakın olan gezici araçlarımız adrese yönlendiriliyor.

Özel Fakir Servis Mecidiyeköy firmasında her şey planlıdır ve bu plana bağlı olarak işlerimiz de kusursuz bir hal alır. Sizler de Fakir marka ürünlerinizin daha uzun süre kullanmak ve kalite ile tanışmak istiyorsanız 444 78 56’yı arayarak bizlere haftanın her günü ulaşabilir sorularınızı da iletebilirsiniz.

Yorumlar

  • Halı yıkama makinemin hortumunun uç tarafı koptu. Bu parçayı temin edebilir miyim? Bir de adrese servis hizmetiniz var mı? Teşekkürler.

    • Merhaba Berna hanım, evet eve servis hizmetimiz mevcut. Servis kaydı oluşturursanız teknisyen arkadaşımız gelip halı yıkama makineninizin sorunlu parçasını inceleyip sizi bilgilendirebilir. İyi günler dileriz.

  • Fakir marka süpürgemiz artık eskisi gibi iyi çekmiyor. Ayrıca uzun süreli çalışmalarda yanık kokusuna benzer bir koku geliyor. Adresinize kendimiz mi getiriyoruz yoksa eve gelip süpürgeyi siz alıyor musunuz? Bilgilendirirseniz sevinirim.

    • Merhaba İlhami bey, sizin gelmenize gerek yok. Servis kaydınızı oluşturursanız aynı gün arkadaşlarımız adresinize gelip süpürgenizi alabilir. İyi günler dileriz.